43104

Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Yapılır

Boyasız Göçük Düzeltme sistemi aracınızda hariç etkenlerden ötürü oluşan kaput,kapı,tavan vb. boya hasarı oluşmamış bölgelerde aracın standartlarına uygun ustalık gerektiren özel bir uygulamadır. Bu uygulama türlü ekipmanlar ve bir sistem sayesinde yapılmaktadır. Aracın deformasyonu uzmanlarımızın emeği ve bu ekipmanlar ile ortadan kaldırılır. Bu şekilde boyasız göçük düzeltme seti kullanılarak araca zarar verilmeden hasar ortadan kaldırılarak aracınızın orjinalliği korunmuş olur. Bütün bu işlemlerde müşterilerimiz için çok sayıda avantajı bulunur. lüzumsuz zaman ve nakit kaybı, stres ve sıkıntının yanı sıra aracın kaporta üstünde uygulanacak çok sayıda gereksiz uygulamadan da araç malikleri kurtulmuş olur ve bu sayede aracın orjinalliği korunmuş olur. Ciddi bir ayrıntı aracın kaporta üzerindeki göçüğün yanı sıra boyada da derin çizik ve çatlakların bulunmamasıdır keza bu çizik ve çatlaklar üzerine uygulanabilecek göçük işlemi ile bölgedeki hasarın boyutunu arttırabilmektedir. 
 
Gümüş Oto Servis mini tamir uzmanlığında aracınız işlem öncesi ışıklar altına alınmakta ve hasarların boyutu araç sahiplerinin eşliğinde incelendikten sonra müşterilerimize hasar meselesinde daha sıhhatli bilgi verilir.

İstanbul boyasız göçük düzeltme şubemizde hizmet vermektedir. ikinci el otomobil alımlarında boya ve değişen parçalar günümüzde çok dikkat çekmetedir. Bu yüzden aracınızın gereksiz değer kaybına uğramamsı için sizde küçük hasarlarınızı boyasız göçük düzeltme servisimizde onarım yaptırarak zaman ve değer kaybını ortadan kaldırabilirsiniz.
 
Boyasız göçük düzeltme

Boyasız göçük düzeltme nasıl yapılır , Boyasız kaporta tamiri nasıl yapılır