43104

Oto Cam Çatlak Tamiri

Cam çatlak tamiri ile aracınızın orjinal camını değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Oto cam çatlak tamiri profesyonel bir şekilte yapılarak hem camdaki izin azalması sağlar hemde camın çatlak bölgesinin uzamasını engeller. Oto cam çatlak tamiri her marka ve model araca uygulanabilir. Uygulama yaklaşık 1 saat sürer ve yüksek kalıcılık sürdüdür. 
Oto cam çatlak tamiri

Ön cam çatlak tamiri her hasarlı cam için uygulanmayabilir. Camın çatlak çapı onarımı için büyük bir faktördür. Otomobil cam çatlak tamiri en fazla 1 tl bütüklüğündeki çatlaklar için uygulanır. Çatlamış ve uzayan çatlaklar için iyi sonuç alınmaz ancak onarımı gerçekleştirilebilir. Oto cam çatlak tamiri araçların marka ve modeline göre farklılık göstermez ancak 10 yaşını geçmiş araçlarda çok iyi bir sonuç alamayabiliriz. Çünki aracın kasası esnemeye başlar ve cam çatlak tamiri yapılan bölge uzamaya devam edebilir.

oto ön cam çatlak tamiri

ön cam çatlak tamiri , oto cam çatlak tamiri , araba cam çatlak tamiri , otomobil cam çatlak tamiri , cam çatlak onarımı , oto cam onarımı